Lider davulculuk olarak İstanbul’da bulunan bütün otellere davul zurna ekibi yolluyoruz. Bazı otellerde düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlar yapılmaktadır. Bu organizasyonlarda davul zurna ekibini bir çok otel firması aramaktadır. Firmamız sizlere bu alanda profesyonel olarak davul zurna ekibi kiralama hizmeti sunar. İstanbul’da bulunan bütün Otellere istenilen saat ve zamanda davul zurna ekibini yöresel kıyafetleri ile gönderiyoruz.

İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olsun fark etmez. Bütün Otellerimize davul zurna ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Otellere vermiş olduğumuz davul zurna ekibi hakkında hem fiyat bilgisi hemde iş hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde bulunan davul zurna ekibi arkadaşlarımız her yöreye uygun halk oyunlarını en iyi şekilde davul zurna eşliğinde çalarak hizmet verir.

İstanbul davul zurna ekibi olarak sizlere yılların vermiş olduğu tecrübemizle en iyi hizmet garantisini sunarız. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. İstanbul davul zurna ekibimizin kazanmış olduğu referanslar bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzun en iyi göstergesidir. Eğer sizde otellerde yapacağınız düğün yada kıne gecesi organizasyonları için davul zurna ekibi kiralamak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız iletişim numaralarımız için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

http://istanbuldavulcukiralama.com/wp-content/uploads/2017/01/otellere-davul-zurna-ekibi-kiralama-1024x576.jpghttp://istanbuldavulcukiralama.com/wp-content/uploads/2017/01/otellere-davul-zurna-ekibi-kiralama-150x150.jpgİstanbul DavulcuHizmetlerimiz
Lider davulculuk olarak İstanbul'da bulunan bütün otellere davul zurna ekibi yolluyoruz. Bazı otellerde düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlar yapılmaktadır. Bu organizasyonlarda davul zurna ekibini bir çok otel firması aramaktadır. Firmamız sizlere bu alanda profesyonel olarak davul zurna ekibi kiralama hizmeti sunar. İstanbul'da bulunan bütün Otellere istenilen saat ve...