Merhaba, sizden ricam öncelikle bu yazıyı sonuna kadar okumanızdır. İstanbul davul zurna ekibi kiralamak istersen dolandırılmak ve mağdur olmak istemiyorsanız lütfen yazımızı dikkatlice okuyunuz. 

Bu gün bir müşterimizin arayıp davul zurna ekibi kiralamak istersen yaşamış olduğu bir durumu bize anlatması üzerine bizde sitemiz üzerinden sizi bilgilendirmeye karar verdik. 

İstanbul bildiğiniz üzere nüfus olarak en büyük ilimiz. Hal böyle olunca ülkemizde en çok düğün yapılan şehir İstanbul olmaktadır. İstanbul’da düğünlerin çok olması nedeni ile insanlar davul zurna ekibi aramaktadırlar. Bunu fırsat bilen dolandırıcılar kendilerini davul zurna ekibi gibi gösterip internet siteleri açmaktadılar. Dolandırıcılar açtıkları internet sitelerine reklam vermektedirler. İnsanlar internette davul zurna ekibi ararken malesef bu dolandırıcıların reklamlarına tıklayıp sitelerine gitmektediler. İnsanlar bu dolandırıcınların sitelerine girdikten sonra iletişim kurmak için dolandırıcıların numaralarını aramaktadılar. Bu dolandırıcıları arayın insanlar düğün  için davul zurna ekibi kiralamak istediklerini söylerler. Dolandırıcılar rezervasyon için insanlardan hesaplarına para göndermelerini istemektediler. Hesabına parayı gönderen insanlar düğün günü davul zurna ekibinin gelmediklerini ve numaralarını ulaşamadıklarını söylemektediler. 

Burdan siz değerli ziyaretçilerimize önemli bildirmek isteriz. İstanbul’da davul zurna ekibi kiralamak için iş öncesi kesinlikle para vermeyiniz. Rezervasyon ücreti diye bir şey yoktur. Siz rezervasyon yaptırırsınız ve istediğiniz saatte davul zurna ekibi gelir işini yapar ve ücretini alır. İstanbul’da davul zurna ekibi hizmeti veren bütün organizasyon firmaları bu şekilde çalışır. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz ve davul zurna ekibi işini yapmadan kesinlikle para vermeyiniz. Davul zurna ekibi parasını işini bitirdikten sonra alır.

http://istanbuldavulcukiralama.com/wp-content/uploads/2017/01/korsan-davulcu.jpghttp://istanbuldavulcukiralama.com/wp-content/uploads/2017/01/korsan-davulcu-150x150.jpgİstanbul Davulcuİstanbul Davul Zurna Ekibiistanbul davul zurna ekibi,istanbul davul zurna ekibi kiralama,istanbul davulcu,istanbul davulcu kiralama,korsan davul zurna ekibi,korsan davulcu
Merhaba, sizden ricam öncelikle bu yazıyı sonuna kadar okumanızdır. İstanbul davul zurna ekibi kiralamak istersen dolandırılmak ve mağdur olmak istemiyorsanız lütfen yazımızı dikkatlice okuyunuz.  Bu gün bir müşterimizin arayıp davul zurna ekibi kiralamak istersen yaşamış olduğu bir durumu bize anlatması üzerine bizde sitemiz üzerinden sizi bilgilendirmeye karar verdik.  İstanbul bildiğiniz üzere...