Siz değerli müşterilerimiz İstanbul’da davul zurna ekibi kiralamadan önce sorularına bir kaç cevap bulmak istiyor. Kiralamak istediğini davul zurna ekibi hakkında önceden bilgi sahibi olmak istiyor. Bu yazımızda davul zurna ekibimiz hakkında kafanıza takılan her türlü sorulara cevap vereceğiz.

1- Davul Zurna Ekibiniz İşinde Uzman mı ?

Bizler İstanbul’un en büyük ve en kaliteli davul zurna ekibi kiralama firmasıyız. Bünyemizde olup, İstanbul’un her bölgesine hizmet veren 40 adet davul zurna ekibi bünyemizde bulunmaktadır. Firmamızın çatısı alında bulunan davul zurna ekiplerimiz işinde uzman olup davul ve zurnacılığı çocuk yaşlarda öğrenmiş kişilerden oluşmaktadır. Davul zurna ekibimizde bulunan davul ve zurnacılar baba mesleği olarak bu işi çocukluktan beri yapmaktadırlar. Davul zurna ekibimizin bilgisi ve tecrübesi tartışılamaz seviyededir.

2- Davul Zurna Ekibiniz Her Yörenin Halaylarını Çalabilir mi ?

Bünyemizde bulunan davul zurna ekibi işinde uzman olup ülkemizin bütün yörelerine uygun halayları çalabilmektedirler. Düğün yada sünnetiniz hangi yöreye ait olursa olsun davul zurna ekibimiz için fark etmez. Düğün yada sünnetinize gelen davul zurna ekibimiz yöreniz için halayları şarkıları profesyonelce çalar.

3- Davul Zurna Ekibiniz Anlaştığımız Saatte Gelir mi ?

Bizleri tercih edip rezervasyon yaptıktan sonra sizin istediğiniz tarih ve saat için davul zurna ekibimiz kendini hazırlar. Davul zurna ekibimizin gelmesini istediğiniz tarihte ekib mutlaka orada olur. Trafik nedeni ile 15-30 dakika geçikme ihtimalı bulunmaktadır. Onun haricinde kesinlikle gelmeme gibi bir durum söz konusu değildir. Bünyemizde birden fazla davul zurna ekibi bulunduğu için sizin istediğiniz tarihe ve saate size mutlaka bir davul zurna ekibi gönderilir. Ve istediğiniz tarihte ve saatte davul zurna ekibi mutlaka orada olup hizmet vermeye başlar.

4- Davul Zurna Ekibiniz Zorla Bahşiş Alır mı ?

Davul zurna ekibimizin zorla bahşiş alması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Siz davul zurna ekibimize bahşiş vermek istemedikçe ekibimiz sizden bahşiş istemez. Firma olarak bu konuda üzerinde hassasiyetle durmaktayız. Sizin gönlünüzden kopan bahşişler haricinde davul zurna ekibimiz asla bahşiş talebinde bulunmaz.

5- Davul Zurna Ekibiniz Ücretini Düğün Bittikten Sonramı Alır ?

Düğün yada sünnetinize gelen davul zurna ekibimiz işini bitirdikten sonra ücretini alır. Siz tamam demedikçe davul zurna ekibimiz durmaz. Siz tamam dedikten sonra davul zurna ekibimiz işini bitirir ve işi bittikten sonra sizden ücretini talep eder.

6- Davul Zurna Ekibinizi Kiralama Fiyatı Nedir ?

Davul zurna ekibi kiralama fiyatları alacağınız hizmete göre farklılık göstermektedir. Örneğin kına gecesi ile gelin çıkarma için davul zurna ekibi kiralama fiyatları farklıdır. Davul zurna ekibi kiralama fiyatları hakkında en net bilgiyi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

7- Davul Zurna Ekibinizin Referansları Var mı ?

Davul zurna ekibimizin İstanbul’da yüzlerce referansı bulunmaktadır. Ekibimizin vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını youtube kanalından izleyebilirsiniz. Ayrıca davul zurna ekibimiz İstanbul’da çekimleri yapılan bir çok dizide rol almıştır. Referanslarımız için daha detaylı bilgi almak için bizi aramanız yeterli.

8- Davul Zurna Ekibiniz Yöresel Kıyafetler Giyiyor mu ?

Davul zurna ekibimiz ülke genelinde kabul görmüş davulcu zurnacı kıyafeti olarak tabir edilen yöresel kıyafetler ile hizmet vermektedir.

Bu yazımızda davul zurna ekibimiz hakkında her türlü sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Yinede kafanızda halen çözüm bulmamış sorularınız varsa iletişim numaralarından bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

http://istanbuldavulcukiralama.com/wp-content/uploads/2017/01/istanbul-davul-zurna-ekibimiz.jpghttp://istanbuldavulcukiralama.com/wp-content/uploads/2017/01/istanbul-davul-zurna-ekibimiz-150x150.jpgİstanbul Davulcuİstanbul Davul Zurna Ekibiistanbul davul zurna,istanbul davul zurna ekibi,istanbul davul zurna ekibi kiralama
Siz değerli müşterilerimiz İstanbul'da davul zurna ekibi kiralamadan önce sorularına bir kaç cevap bulmak istiyor. Kiralamak istediğini davul zurna ekibi hakkında önceden bilgi sahibi olmak istiyor. Bu yazımızda davul zurna ekibimiz hakkında kafanıza takılan her türlü sorulara cevap vereceğiz. 1- Davul Zurna Ekibiniz İşinde Uzman mı ? Bizler İstanbul'un en büyük...